5. 10. 2017

Jitka Michnová seznámila pedagogy z Pardubického kraje s Hejného matematikou

Během září proběhl na Základní škole Pardubice-Studánka cyklus 4 seminářů pod názvem „Když matematika baví aneb role učitele v matematice na ZŠ“.

Pod vedením vynikající lektorky Jitky Michnové se 18 učitelů ze škol v Pardubickém kraji věnovalo 32 hodin matematice podle Hejného metody – jejímu konceptu, způsobu vedení výuky novou metodou, praktickým radám a zkušenostem. Tento seminář patří k akreditovaným vzdělávacím programům Nakladatelství Fraus, jež lze hradit z šablon MŠMT.

 

Jak semináře hodnotili účastníci?

Oceňujeme vysokou profesionalitu lektorky, která dokázala přenést svou lásku a zájem o matematiku na posluchače. Svým lidským přístupem navodila velice příjemnou pracovní atmosféru. Vlastní seminář doprovázely bohaté zkušenosti z praxe. Výklad byl naprosto srozumitelný. Posluchači pochopili podstatu výuky matematiky podle profesora Hejného a její výhody pro žáky s různou úrovní myšlení.

Seminář byl pro všech stránkách výborně vedený i připravený.

K příjemnému průběhu semináře přispělo také kvalitní občerstvení.

Kolektiv učitelů ZŠ Pardubice-Studánka

 

Celý seminář byl velmi příjemný. Efektivně strávený čas. Praktické rady ke komunikaci s rodiči. Potvrzení toho, že metoda pana profesora Hejného má smysl.

Paní lektorka je 100% připravená, věří své věci, je nadšená. Má s námi trpělivost. Předvídá naše nedostatky, okamžitě na ně reaguje. Systematicky nás vede. Má obrovský přesah ve všech směrech.

Veškeré získané znalosti, zkušenosti a dovednosti jsou využitelné v praxi. Seminář je koncipován prakticky, je to obrovský prostor pro diskusi.

VYNIKAJÍ A OBOHACUJÍCÍ SEMINÁŘ! Díky za každou „fintu“ a předání vlastních zkušeností z výuky, které usnadní práci učitelky, zvláště když s touto metodou začíná.

Na každou část semináře jsem se těšila! Byly to pro mě krásné chvíle, které mě neskutečně nabily. Na výuku v tomto duchu se velmi těším.

 

Děkujeme účastníkům seminářů za pozitivní hodnocení a těšíme se na setkání na některé z našich dalších vzdělávacích akcí.

 

     

 

Chcete se zúčastnit některého z našich seminářů nebo konferencí? Vybírejte z naší nabídky DVPP na seminare.fraus.cz.