Specialista podpory prodeje a distribuce

Nakladatelství Fraus, největší učebnicové nakladatelství na českém trhu, hledá vhodného kandidáta/kandidátku na pozici specialisty podpory prodeje a distribuce.

Náplň práce

  • příprava a realizace obchodních nabídek a akcí
  • spolupráce na marketingových kampaních
  • aktivní komunikace s distributory a knihkupci
  • zajištění prodeje na vzdělávacích a dalších akcích
  • vyhodnocování a analýza prodejních výsledků
  • doporučení a příprava návrhů na podporu prodeje

Požadujeme

  • SŠ/VŠ ekonomického směru
  • dobré obchodní a vyjednávací dovednosti
  • organizační a komunikační schopnosti
  • proaktivní přístup, spolehlivost a samostatnost
  • výbornou znalost práce na PC (především MS Excel, Word a PowerPoint)
  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • řidičský průkaz sk. B a praxi v řízení osobního vozu
  • znalosti v oblasti knižního trhu jsou výhodou

Nabízíme

  • zázemí největšího učebnicového nakladatelství v ČR
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • zaškolení a možnost dále se vzdělávat a rozvíjet se
  • příležitost k seberealizaci v obchodu a marketingu v zajímavém oboru
  • pružnou pracovní dobu a zaměstnanecké benefity
  • nástup možný ihned nebo dle dohody

Písemné nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte nejpozději do 31. 5. 2019 na e-mail: viskova@fraus.cz (do předmětu uveďte „Specialista podpory prodeje“).