Produkční manažer – digitální produkce

Nakladatelství Fraus, největší učebnicové nakladatelství na českém trhu, hledá vhodného kandidáta / kandidátku na pozici Produkční manažer – digitální produkce.

Náplň práce

  • řízení a správa produkce obsahu pro digitální platformy nakladatelství (FRED, Škola s nadhledem a Flexibooks)
  • aktivní spolupráce na rozvoji digitálních platforem
  • komunikace s redaktory a autory vzdělávacího obsahu
  • komunikace s multimediální produkcí a externími dodavateli multimédií
  • spolupráce s kolegy z marketingu na výběru vhodného digitálního obsahu pro propagaci

Požadujeme

  • VŠ vzdělání –pedagogické zaměření výhodou
  • aktivní znalost SW Adobe InDesign výhodou
  • přehled o aktuálním dění a trendech v oblasti vzdělávání
  • velmi dobré organizační a analytické schopnosti
  • proaktivní přístup, spolehlivost a samostatnost
  • znalosti v oblasti ICT na velmi dobré uživatelské úrovni (hlavně MS Excel a MS Word)
  • znalost Aj na komunikační úrovni výhodou

Nabízíme

  • zázemí největšího učebnicového nakladatelství v ČR
  • aktivní spoluúčast na vývoji moderních učebnic a vzdělávacích materiálů
  • zaškolení a možnost dále se vzdělávat a rozvíjet se
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • pružnou pracovní dobu a zaměstnanecké benefity
  • nástup možný ihned nebo dle dohody

Písemné nabídky se strukturovaným životopisem a motivačním dopisem zasílejte do 22. září 2019 na e-mail: viskova@fraus.cz (do předmětu uveďte „Produkční manažer – digitální produkce“).