Odborný konzultant v oblasti vzdělávání pro jihozápadní Čechy

Nakladatelství Fraus, s. r. o., největší učebnicové nakladatelství na českém trhu, hledá novou kolegyni/nového kolegu na pozici Odborný konzultant v oblasti vzdělávání pro jihozápadní Čechy

Náplň práce

  • udržování a rozvíjení vztahů se školami v určeném regionu
  • prezentace portfolia skupiny FRAUS
  • odborné poradenství učitelům a vedení škol
  • poskytování odborného školení pedagogům
  • spolupráce s odbornými institucemi
  • podpora plnění obchodních plánů v regionu
  • příprava a realizace seminářů a konferencí pro učitele
  • reprezentace na akcích pro odbornou veřejnost
  • monitoring, reporting a zpětná vazba z regionu

Požadujeme

  • VŠ vzdělání pedagogického směru a učitelskou praxi nejméně 3 roky
  • přehled o aktuálním dění a trendech v oblasti vzdělávání
  • výborné komunikační a prezentační dovednosti
  • velmi dobré organizační a analytické schopnosti
  • znalosti v oblasti ICT na velmi dobré uživatelské úrovni
  • obchodní uvažování a prodejní dovednosti
  • samostatnost, vytrvalost, pozitivní přístup k práci
  • chuť vzdělávat se a rozvíjet své dovednosti
  • znalost Aj na komunikační úrovni
  • řidičský průkaz skupiny B a praxi v řízení

Nabízíme

  • zázemí největšího učebnicového nakladatelství v ČR
  • aktivní spoluúčast na vývoji moderních vzdělávacích materiálů
  • motivující finanční ohodnocení a benefity
  • příjemný pracovní kolektiv
  • pružnou pracovní dobu
  • služební automobil, mobilní telefon a ICT vybavení

Nástup možný ihned, podmínkou pro uchazeče je místo bydliště v daném regionu.

Písemné nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: viskova@fraus.cz (do předmětu uveďte „Odborný konzultant/ka JZČ“)