Marketingový specialista / Marketingová specialistka

Nakladatelství Fraus, s.r.o. hledá novou kolegyni/nového kolegu na pozici Marketingový specialista / Marketingová specialistka.

Náplň práce

  • příprava a realizace marketingové strategie svěřené oblasti
  • marketingový výzkum
  • monitoring konkurence
  • analýza dat
  • reprezentace společnosti na konferencích, veletrzích

Požadujeme

  • VŠ ekonomického nebo pedagogického směru podmínkou
  • znalost oblasti vzdělávání, knižního trhu
  • velmi dobré analytické schopnosti
  • velmi dobré organizační schopnosti, samostatnost, spolehlivost
  • zájem o moderní technologie
  • chuť učit se a pracovat na sobě
  • velmi dobrou uživatelskou znalost PC a kancelářských aplikací MS Word, MS Excel
  • dobrou znalost anglického jazyka, další jazyk výhodou
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • práci v mladém kolektivu
  • pružnou pracovní dobu
  • zázemí největšího učebnicového nakladatelství v ČR
  • pracoviště v Plzni

Písemné nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte  na e-mail: viskova@fraus.cz (do předmětu uveďte „Marketingový specialista/Marketingová specialistka“)