Soutěž se Školou s nadhledem

Zapojte se do naší soutěže na veletrhu Svět knihy 2019. Připravili jsme pro vás ochutnávku z našeho portálu Škola s nadhledem zaměřeného na procvičování školní látky. Vyzkoušejte si tři hravá cvičení a vyhrajte pěkné ceny.

Výherci soutěže:

1. paní Hana, Praha 4
2. paní Ludmila, Ostrov
3. paní Hana, Sedlčany

Výherkyním srdečně gratulujeme!

 

Pravidla a zadání soutěže:

Zažijte Školu s nadhledem

 

Pro koho je soutěž určena?

Soutěž je primárně určena žákům základních škol a studentům středních škol, nicméně se jí může účastnit kdokoliv.

Co můžete vyhrát?

Každý, kdo zapíše do herního plánu správné odpovědi, dostane drobnou odměnu. Tato odměna bude předána přímo na stánku.

Hlavní cenou je 3x rodinná vstupenka do Národního muzea v Praze. Zařazením do slosování o tyto vstupenky se může účastnit pouze ten, kdo je starší 18ti let a vyplní v herním plánu kontaktní údaje. V případě dětí jsou to jejich zákonní zástupci. Losování proběhne do 17. 5., výherci budou kontaktováni a budou s nimi domluveny podrobnosti ohledně předání výhry.

Jak proběhne předání vstupenek do Národního muzea?

Rodinné vstupenky budou předány ve formě dárkové vstupenky, která má dobu platnosti půl roku. Tyto vstupenky budou k dispozici nejdříve v červnu 2019 (bohužel jejich vydávání Národní muzeum dočasně pozastavilo a není možné je mít k dispozici dříve).

 

Podrobnější podmínky soutěže:

Organizátorem soutěže je Nakladatelství Fraus, s. r.o., Edvarda Beneše 72, 301 00 Plzeň. Organizátor soutěže zajistí předání cen výhercům. Organizátor si vyhrazuje právo na jakoukoli změnu v soutěži.

Osobní data (jméno, e-mail, kontaktní telefon), která jsou součástí herního plánu soutěže, jsou považována za diskrétní a jsou chráněna proti zneužití podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Údaje nejsou sdělovány třetím osobám.

Přihlášením do soutěže účastník zároveň dává souhlas ke shromažďování a  archivování dodaných osobních údajů. Poskytnutím svých údajů v soutěži dává účastník souhlas s tím, aby společnost Nakladatelství Fraus, s. r.o., jeho údaje zpracovávala a využívala pro interní a marketingové potřeby (ankety nebo reklamní sdělení). Údaje budou zpracovány vždy jen v takovém rozsahu, jaký je k těmto účelům nezbytně nutný.

Nebudete-li mít o zasílání reklamních sdělení zájem, můžete jejich odběr kdykoliv odhlásit, a to kliknutím na odkaz uvedený vždy na konci reklamního sdělení nebo zasláním žádosti na e-mail marketing@fraus.cz.

Pokud budete mít k problematice ochrany osobních dat na našich stránkách jakékoliv dotazy či požadavky, kontaktujte nás e-mailem na marketing@fraus.cz.