Pro školy

příprava na přijímací zkoušky na SŠ

Maturita s nadhledem 2018

                            

Nová publikace určená k přípravě na jednotnou státní maturitu z angličtiny. Podrobně seznámí s jednotlivými částmi maturitní zkoušky – didaktickým testem, písemnou prací a ústní částí.

 

 příprava na přijímací zkoušky na víceletá gymnázia a střední školy 2018

                               

Publikace seznamují žáky s podobou jednotných přijímacích zkoušek. Obsahují typové úlohy a vzorové testy, které umožňují žákům vyhodnotit své výsledky a porovnat se s ostatními řešiteli. Navíc jsou doplněny o rady, tipy a strategie, které žákům pomohou lépe se na zkoušky připravit.  
NOVINKA:

V listopadu 2017 jsme pro vás aktualizovali bonusové testy na webu www.kalibro.cz. Úspěšnost v testech je možné nově porovnat s výsledky žáků, kteří se připravují na přijímací řízení v roce 2018.

Na začátku února 2018 jsme zveřejnili navíc další vzorové testy.Více informací ZDE.

 

 

 

      

 

 

    

 
 

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

V našem knihkupectví najdete širokou nabídku učebnic, pracovních sešitů, metodických příruček, gramatik, slovníků a dalších studijních materiálů pro všechny stupně škol od českých i zahraničních nakladatelů učebnic a učebních materiálů.

 

 

Tituly Nakladatelství FRAUS najdete na https://ucebnice.fraus.cz/ nebo na  https://ucebnice.fraus.cz/cs/o-nas/edicni-plany

Kompletní nabídku publikací nakladatelství Cambridge University Press najdete na:

https://ucebnice.fraus.cz/catalog/cs/ucebnice-cizi-jazyky-anglictina-elt-program/cujsajicujsicu.html

nebo je můžete zakoupit v našem knihkupectví Fraus Goethova 8 Plzeň