Brno

Informační centrum FRAUS

Adresa:

Masarykova základní škola a Mateřská škola Brno, Zemědělská 29
Zemědělská 173/29
61300  Brno

e-mail: cardova@fraus.cz

Otevírací doba:

úterý: 14:00–16:00

Aktuálně:

  • Konference pro učitele 1.stupně je téměř obsazena, těšíme se spolu s vámi na příjemné a inspirativní setkání 5.11.2016.
  • Pro učitele 1.stupně máme připraven zajímavý seminář  Jak na současnou výuku na 1.stupni.
  • Zúčastnili jsme se slavnostního zahájení školního roku na Základní laboratorní škole Labyrint v Brně.
  • Na co se můžete těšit v oblasti vzdělávání na podzim 2016?. Kompletní nabídku naleznete zde. Celkový seznam seminářů v IC naleznete na této stránce níže.
  • Připravte si svoji zajímavou přípravu do výuky s pomocí našeho portálu . Fred je tu pro vás. Fred 
  • Vyzkoušejte učitelskou licenci Flexibooks, která umožňuje využívat elektronické učebnice, pracovní sešity či příručky pro učitele při práci na tabuli, počítači i tabletu. Více informací na http://flexibooks.cz/.

 

Proběhlo:

 27.9.2016 se v IC  uskutečnil seminář Komunikační a slohová výchova pod vedení PhDr. Gabriely Babušové, spoluautorky učebnic češtiny pro 1.stupeň. Seminář se setkal s velkým zájmem, učitelé si odnesli ze semináře mnoho nápadů a tipů do výuky.

11.10.2016 jsme představili učitelům 2.stupně novou interaktivní učebnici Dopravní výchovy. Na semináři vystoupil i zástupce Besipu  ing. Čížek a lektorky Mgr. Lenka Pastorová a Mgr. Libuše Cardová seznámili učitele s komplexním pojetím dopravní výchovy na 2.stupni ZŠ.

V minulém školním roce se uskutečnilo v informačním centru množství seminářů, které byly zaměřeny na čtenářskou i matematickou gramotnost, na genetickou metodu výuky čtení a psaní, na metodu výuky CLIL a další vzdělávací semináře. Také tradiční podzimní konference pro učitele 1.stupně byla velmi dobře hodnocena. Děkujeme vám za přízeň a těšíme se na dalších akcích Nakladatelství Fraus na viděnou.

 

Kontaktní osoby:

Mgr. Libuše Cardová

Mgr. Libuše Cardová

Odborná konzultantka

Tel.:
602 271 832
E-mail:
cardova@fraus.cz
Mgr. Pavel Dašek

Mgr. Pavel Dašek

Konzultant IC

Připravujeme u nás tyto semináře

Název semináře Datum a čas konání Cena
Genetická metoda od A do Z (03.02.2017) 03.02.2017
08:30 - 15:30
Vaše cena: 1 390 Kč